• Dobrodošli na ribiški forum Blinker Šport

Najprej ti želim en lep pozdrav in se ti želim zahvaliti za obisk ribiškega foruma blinkersport.si. Ker si že pristal oz. pristala na tej strani predvidevam, da si z ribičijo okužen oz. okužena tudi ti, zato ti svetujem, da si vzameš 2 minutki časa in se registriraš na forumu tudi ti. Ne bo ti žal!

Registracija

Pozdravček novim uporabnikom :-)

bsport

Administrator
Osebje foruma
Prispevki
73
Všečki
44
Točk
18
Kraj
Gaj, Pragersko
Živjo fantje in dekleta, čeprav sem ustanovitelj "Blinker Šport" foruma, sem tudi sam nov član.

Ribolov je moja strast že od malih nog. Že kot majhen otrok sem namreč poprijel za ribiško palico in se od nje več enostavno nisem mogel posloviti. Moji začetki ribolova segajo v daljno leto 1986, ko smo s starši hodili na morje na letni dopust. Ker sta starša želela na dopustu malo časa zase, sta mi v trgovini v kampu kupila ribiško mrežico s katero sta me nevede zasvojila z ribičijo do danes. Sedaj lovim na rekah, potokih, jezerih, ribnikih, morju, skratka povsod kjer je voda. Lovim tako ciprinidne kot salmonidne ribje vrste.

Z vami sem pripravljen deliti kakršnekoli informacije ali znanja, ki jih imam, in sem tudi sam pripravljen na učenje novih stvari. Veselim se vašega obiska.

Lp, Aleš