Roba s Kitajske

Baer

Nov član BS
Prispevki
29
Všečki
19
Točk
3
Kraj
Jesenice
A je že kdo od vas naročal kaj s Kitajske? Malo se poigravam z mislijo, da bi naročil kaj od tam, npr. AliExpress ali Alibaba. Vabe pri vijačenju so pač potrošno blago in sploh pri voblerjih vedno boli, če ga izgubiš. Ampak konec koncev tudi pri silikoncih, saj jih precej bolj pogosto zapneš.

Malo poglejte vabe v teh linkih in povejte, kaj mislite. Baje je treba paziti, da ne naročiš za več kot 22 evrov, ker potem plačaš carino. Tako ali tako pa plačaš pošti Slovenije za dostavo po Sloveniji. No ja, glede na to, kako poceni so te vabe, se še vedno lahko splača. Pri voblerjih se človek lahko nasanka, ker če ne dela tako, kot mora, potem je tudi 1 evro preveč, ampak pri silikoncih pa pomoje skoraj nimaš kaj falit.

Zvone

Nov član BS
Prispevki
1
Všečki
0
Točk
1
Kraj
Idrija
Jaz sem že marsikaj naročil iz Kitajske in nekatere stvari so precej neuporabne, nekatere pa zelo dobre. Marsikatero stvar sem isto videl v naših trgovinah in je bila cena najmanj krat 5. Pri tako nizkih cenah pač lahko riskiraš. Nekaj vrhunskega ne bi kupoval od kitajcev, ampak potrošni material, po mojih izkušnjah, brez problema. Glej pa, da piše Free Shipping to Slovenia, ker ne plačaš poštnine.

Cannibal

Član BS
Prispevki
32
Všečki
20
Točk
8
Kraj
Maribor
Sam še nisem nakupoval preko njih, moram pa reči, da nekatere zgledajo prav obetavno.

Riba

Član BS
Prispevki
38
Všečki
28
Točk
18
Kraj
Maribor
Sama sem že preko njih naročila kar nekaj stvari, ki so na spletni strani zgledale čudovito in moram reči, da so bile vredne svojega denarja :unsure:.

Riba

Član BS
Prispevki
38
Všečki
28
Točk
18
Kraj
Maribor
Kaj si pa naročala?
Prvo naročilo je bila oblekca, katera se je po enem pranju dobesedno razbarvala. Drugo naročilo je bil ovitek za mobilni telefon, pri katerem mi je jeziček za zapiranje etuija po dveh dneh odpadel. Tretje naročilo so bile vrečke za sesalec, pri katerih je bil nastavek, ki je prilepljen na blago vrečke, premajhen, skratka izdelki vredni svojega denarja :)

bsport

Administrator
Osebje foruma
Prispevki
80
Všečki
51
Točk
18
Kraj
Gaj, Pragersko
Prvo naročilo je bila oblekca, katera se je po enem pranju dobesedno razbarvala. Drugo naročilo je bil ovitek za mobilni telefon, pri katerem mi je jeziček za zapiranje etuija po dveh dneh odpadel. Tretje naročilo so bile vrečke za sesalec, pri katerih je bil nastavek, ki je prilepljen na blago vrečke, premajhen, skratka izdelki vredni svojega denarja :)
Si pa imela smolo :). Se pa vsekakor da najti artikle, ki so kvalitetni in kot je že omenil @Zvone, v naših trgovinah cenovno najmanj krat 5.