Spletne trgovine v tujini z ugodno poštnino

Baer

Nov član BS
Prispevki
29
Všečki
19
Točk
3
Kraj
Jesenice
Žal je večkrat tako, da so cene ribolovnih pripomočkov v tujini cenejše kot v Sloveniji. Slovenija je pač majhna, trg je majhen, trgovin malo, DDV pa visok. Problem je le, da so stroški pošiljanja iz tujine dostikrat visoki. Ampak če se do 10 evrov, je to lahko povsem sprejemljivo. Tukaj je nekaj trgovin; pri Nordfishing in Fihing Mart sem že naročal in sem bil zelo zadovoljen.

Poštnina 9 evrov

Poštnina 8,75 evrov, če ne naročiš preveč

Poštnina 9 evrov

Poštnina 9 evrov

Poštnina 12 evrov

Poštnina 13 evrov

Poštnina 10 evrov

Poštnina 6,5 evrov

Poštnina 3,5 evrov

Veliko nemških trgovin je, kjer je poštnina okrog 15 evrov. Če kopuješ npr. rolo, ki je pri nas krepko dražja, se lahko splača.

Nazadnje urejeno:

Riba

Član BS
Prispevki
38
Všečki
28
Točk
18
Kraj
Maribor
Tudi sama sem si naročila nekaj stvari preko spletne strani Fishing Mart. Še nisem dobila 😢.

Baer

Nov član BS
Prispevki
29
Všečki
19
Točk
3
Kraj
Jesenice
Kdaj si pa naročila? Zadnje čase dolgo hodi, samo mislim, da je to krivda poljske pošte. Meni so predzadnji paket poslali 8.1., dobil sem ga pa šele 17.1., s tem da je bil 9.1. poslan iz Varšave, v Ljubljano pa je prispel šele 16.1.
Pa so mi eno špulo pozabili poslat in so mi brez kompliciranja poslali še eno. Paket so dali na pošto 22.1., 24.1. je zapustil Varšavo, sedaj pa čakam ...:)

Riba

Član BS
Prispevki
38
Všečki
28
Točk
18
Kraj
Maribor
Sama sem naročila prejšnji teden, v ponedeljek.

Baer

Nov član BS
Prispevki
29
Všečki
19
Točk
3
Kraj
Jesenice
A paket so že dali na pošto? Meni so vedno poslali mail s številko paketa, da ga lahko spremljaš.
Pa še eno vpr. Fishing Mart je t.i. Trusted shop, kar pomeni, da lahko paket brezplačno zavaruješ in dobiš denar nazaj, če ga kupljenega blaga ne dobiš. Samo moraš to narediti v roku 3 dni od naročila. Včasih dobiš mail z opozorilom, a ne vedno in moraš nato sam na strani od Trusted shops zavarovati svojo kupnino.

Riba

Član BS
Prispevki
38
Všečki
28
Točk
18
Kraj
Maribor
Dobila paket v četrtek in vse, kar sem naročila, sem tudi dobila. 🤗🤗🤗

Nazadnje urejeno:

Baer

Nov član BS
Prispevki
29
Všečki
19
Točk
3
Kraj
Jesenice
Dobila paket, v četrtek in vse, kar sem naročila, sem tudi dobila. 🤗🤗🤗
Odlično:D Kakšne zadeve se splača tam naročiti, večino pa kje drugje dobiš ugodneje.
Če se odločiš za ugodno poštnino, moraš sedaj očitno računati, da bo paket hodil dva tedna - včasih je bilo hitreje.